Helen Doron

baby

Сьогодні прийнято вивчати англійську мову з самого раннього віку. Це дозволяє створити надійну базу для подальшого ефективного навчання. В результаті, до закінчення школи дитина може практично досконало володіти мовою, а то, наскільки це може бути корисно в житті, сьогодні ні в кого не викликає сумніву.

Зокрема, англійський може стати в нагоді:

  • для успішної кар'єри в іноземних компаніях;
  • для роботи в багатьох сферах бізнесу;
  • для дипломатичної та перекладацької кар'єри;
  • для туристичних поїздок по всьому світу.

Слід пам'ятати, що курси англійської для дітей вимагають особливого підходу як в складанні методичного матеріалу, так і в організації навчання. Крім цього, викладач повинен вміти знайти підхід до маленьким слухачам. В нашій школі проводяться ефективні групові курси англійської мови для дітей та індивідуальні заняття з англійської.

Курси англійської мови для дітей від SMILE ENGLISH SCHOOL
Наші курси англійської для дітей передбачають відмінність підходів, виходячи з віку учнів. Ми знаємо, як зацікавити і дворічного малюка і дитину 5-ти років в рівній мірі. Розроблені нами програми навчання перевірені досвідом і дають ефективні результати. На уроках присутні елементи ігор, використовуються творчі здібності дітей, повністю виключається механічне заучування правил.

Як проходять уроки англійської мови для дітей в нашій школі.

Творчий підхід з боку досвідчених педагогів сприяють тому, що уроки англійської мови для дітей перетворюються в захоплюючу і захоплюючу гру, в процесі якої дитина набуває фундаментальні знання.

Наші уроки англійської для дітей спрямовані на розвиток білінгвальності у дитини, щоб він думав на тій мові, на якому висловлюється в даний момент. Маючи такий фундамент, легко перейти до вдосконалення знань і абсолютного володіння, як розмовною мовою, так і філологічними особливостями мови, що вивчається.

Вже протягом багатьох років школа англійської мови для дітей «Helen Doron» володіє творчим педагогічним складом і безцінним досвідом навчання дітей різного віку від найменших, до тих, хто на порозі самостійного життя.

 

wave